iletişime Geçin

Sayfanızın nasıl göründüğü internet ortamında herşeyden önemlidir. Bu konuda yaptığımız çalışmalarla hem sayfanızın görünümünü hemde işlevsel özelliğini ön planda tutuyoruz.

Firmanıza büyük bir katkıda bulunmak için burdayız.

AG TASARIM 1999 yılında İnternet’in Türkiyede yayılmasıyla eş zamanlı olarak İstanbulda  kuruldu.. Yaptığımız her tasarım firmanızın internet ortamında gereken değeri sağlayan çok özel tasarımlar oldu. E- ticaretin gelişmesiyle sanal ortamda ürünlerini satmak isteyen firmalara yaptığımız tasarımlarla sadece Türkiyede değil, ülke  dışına da satış yapan başarılı e-ticaret sitelerini müşterilerimize kurduk.

Bizi diğerlerinden farklı kılan en belirgin özelliğimiz herşeyden evvel firmanızı ve sizi tanımaya çalışıyoruz. Size özel çözümler sunuyor sizinle ortak kararlar alıyoruz.

14 yıldır web tasarım sektöründe müşterilerimizin güvenini kazanırken yaratmış oldukları markalara katkıda bulunmaktan kıvanç duyuyoruz. Şu anda Türkiye çapında olduğu kadar dünya çapında da hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken özenle tasarladığımız web sitelerinin başarılarını yakından takip ediyoruz.

Web tasarımınızı özenle inşa ediyoruz.

Tasarımcılarımız hiçbir zaman size tek bir seçenek sunarak beğenmenizi talep etmiyorlar. Sizlere bir çok tasarım örneğini sunarak sizin beğendiğiniz web tasarımı doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiriyoruz..

Web site hizmetimiz sizlere internet sitenizi kurduğumuzda  bitmiyor. Sizin her ihtiyaç duyduğunuz anda 7-24 size hizmet etmekten zevk duyuyoruz.

 

Kişisel Tasarımlar Yapıyoruz

ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için kişsel size özgü tasarımlar yaratıyoruz. Mesleki potansiyelinize uygun tasarımlar için bizimle iletişime geçiniz.

Uluslar Arası Hizmet Veriyoruz

Tüm dünyada her ülkeye farklı lisanlarda web tasarım hizmeti veriyoruz. tercüme ekibimiz ile bir çok siteye tercüme hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Neden Biz ?

Sitenizin Yapımını üstlendiğimiz andan itibaren sitenizin en başarılı sonuçlar alması için SEO işlemlerini en derin ayrıntılarına kadar gerçekleştiriyoruz.
Müşterilerimiz
Back to Top